SZKOLENIA: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI Z WYKORZYSTANIEM METODY PRINCE 2® ORAZ AGILE PM®

Zapraszamy na ostatnie już  szkolenia dotyczące profesjonalnego  zarządzanie projektami z wykorzystaniem metody  Prince 2® Foundation  oraz Agile PM®  Foundation  dla mieszkańców  powiatu ząbkowickiego, dzierżoniowskiego  i strzelińskiego.

Metody zarządzania projektami Prince 2® Foundation  oraz Agile PM®  Foundation  są jednymi z najpopularniejszych   podejść do zarządzania w Europie. Zdobyte umiejętności mogą zostać wykorzystane zarówno podczas realizacji  niedużych projektów w organizacjach pozarządowych jak skomplikowanych procesów realizowanych przez duże zespoły w przedsiębiorstwach o różnej wielkości i branżach oraz w  administracji publicznej oraz edukacji.

Udział w szkoleniu i pozytywne zdanie egzaminu końcowego potwierdzone  zostaje certyfikatem.

Szkolenia są  dla uczestników  bezpłatne, organizatorzy zapewniają:

–  wyżywienie,

–  materiały szkoleniowe

Warunki jakie trzeba spełnić  wziąć udział w szkoleniach

– ukończone 18 lat,

– nie prowadzenie działalności gospodarczej,

– nie pobieranie  nauki,

– zamieszkiwanie na terenie  powiatu dzierżoniowskiego, ząbkowickiego, strzelińskiego.

Nie ma znaczenia posiadane wykształcenie  oraz wykonywany zawód.

Zgłoszenie na szkolenie wymaga formy  pisemnej – wypełnienia formularza zgłoszeniowego i  przesłania go do Fundacji Dobrych Działań na adres: szkolenia@fundacjadobrychdzialan.org

Formularz zgłoszeniowy,  kontakt, więcej informacji:

Fundacja Dobrych Działań

Ząbkowice Śl. ul. 1 Maja 7  p. 17 ( II piętro ),

tel. 606333989 – Bożena Wójcicka

email: szkolenia@fundacjadobrychdzialan.org

Terminy najbliższych szkoleń  dla wszystkich uczestników:

21- 23  czerwca oraz  28-30 czerwca 2019 – zgłoszenia   przyjmujemy do 2 czerwca 2019r.

Liczba miejsc ograniczona ze względu na wyczerpanie środków finansowych.

Harmonogram szkoleń:

Piątek 15:00-20:00